- Msza Święta - w Katedrze N.M.P. o godzinie 8:00
- Zakończenie roku szkolnego dla klas III odbędzie się o godz. 9:30 w salach lekcyjnych.
- Po rozdaniu świadectw około godz. 10:00 zapraszamy klasy I, II i III na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 na dużą salę gimnastyczną, na której odbędzie się wręczenie nagród i wyróżnień.
- Po zakończonej akademii zapraszamy klasy I i II do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.


