V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

Angielski w naszej szkole

 

Gratulujemy wysokich wyników osiągniętych przez Państwa Uczniów w Konkursie Językowym TEST YOURSELF – SPRAWDŹ SIĘ PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY! II EDYCJA

Czytaj więcej...

3 kwietnia, w ramach współpracy z fundacją My Future odwiedziła nas pani Jenny Tan, rodowita Malezyjka, która mieszka w Radomiu. Nasz gość w ciekawy i angażujący sposób przybliżył uczniom naszej szkoły kulturę swojego kraju. W dwugodzinnym spotkaniu, które odbyło się w języku angielskim, wzięły udział klasy 1B i 2S.

A movie about 5th High School, prepared by students of bilingual class for our friedns from Greece. We hosted them in March of this year as a part of our collaboration with My Future Foundation.

 

R E G U L A M I N   K O N K U R S UZ wielką radością pragniemy zaprosić Uczniów klas ósmych wraz z Nauczycielami do udziału w drugiej edycji wyjątkowego konkursu dla szkół podstawowych: TEST YOURSELF – SPRAWDŹ SIĘ PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY! w konkursie z języka angielskiego.
Organizatorem Konkursu jest V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu we współpracy ze Szkołą Językową English College, Centrum Egzaminacyjnym Lang LTC oraz Akademią Handlową Nauk Stosowanych w Radomiu.
Konkurs skierowany jest dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Zadaniem uczniów jest rozwiązanie zadań leksykalno – gramatycznych przygotowanych na platformie internetowej QUIZIZZ (I etap) oraz praca z arkuszem typu egzaminacyjnego (II etap).

Konkurs daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności uczniów 8 klasy przed egzaminem ósmoklasisty z języka angielskiego. 


Udział w konkursie zachęca do dalszego poszerzania wiedzy w tym zakresie, jak również zdobycia ciekawych nagród:

  • + Bezpłatny Kurs językowy w roku szkolnym 2024/25 + Pakiet 6 konwersacji z Native Speakerem MAJ/CZERWIEC 2024 sponsorowany przez Szkołę Językową English College https://www.englishcollege.pl/
    + Voucher na egzamin Cambridge B2 First (FCE) w Platynowym Centrum Egzaminacyjnym LANG LTC https://lang.com.pl/

Szkoła, nauczyciele ani uczniowie nie ponoszą żadnych kosztów. Ideą konkursu jest wsparcie ambitnych i potrafiących dać z siebie wszystko dzieciaków, by mogli zabłysnąć i jednocześnie podnieść swoje szanse podczas egzaminu 8 klasisty oraz w szkole średniej.


Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym regulaminie.

Szczerze zachęcamy oraz zapraszamy Państwa uczniów wraz z nauczycielem - opiekunem do wzięcia udziału w konkursie z języka angielskiego TEST YOURSELF – SPRAWDŹ SIĘ PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY!

Jesteśmy do dyspozycji, gdyby mieli Państwo pytania dotyczące konkursu.
Aby zgłosić swój udział wystarczy napisać maila na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy konkursu - Nauczyciele języka angielskiego
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Romualda Traugutta w Radomiu