V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

Kochani maturzyści!

Nadchodzą chwile pożegnań. Jest to smutny czas i chyba każdy wolałby go szybko przeskoczyć.  Trzy lata to nie lada wyzwanie, a Wam udało się je w 100% wykorzystać, przyswajając wiedzę, poznając nowe osoby, które teraz stały się Waszymi przyjaciółmi.

Troszkę ubolewamy nad tym, że nie możemy Wam tego powiedzieć na żywo, ale w ten sposób też damy radę.

Życzenia będą również formą wspomnienia, do którego będziecie mogli wrócić i powspominać stare czasy swojego ukochanego liceum.

Każdy z Was wniósł cząstkę siebie do naszej szkoły. Każdy z Was tworzył nową historię. Jako starsi koledzy i koleżanki byliście naszym małym kierunkowskazem do naśladowania. Pokazywaliście nam mury naszego liceum i z uśmiechem otwieraliście się na nowe osoby.

Teraz wkraczacie w jeszcze bardziej dorosły świat. Życzymy Wam z całego serca wytrwałości w dążeniu do celu, przede wszystkim super wyników maturalnych i spełniania swoich marzeń. Wierzcie w siebie i w swoje możliwości, a jesteśmy pewni, że zajdziecie daleko. Każdy z Was jest cudowną osobą z naprawdę wyjątkową osobowością. Tego się trzymajcie!

Jak co roku mamy dla Was mały upominek, który (mamy nadzieję) przyniesie Wam szczęście na maturze, a z racji braku możliwości osobistego spotkania przekazujemy go przez Waszych wychowawców.

Samorząd Uczniowski V LO