V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/22 
  • Przewodniczący - Igor Serafin   kl 3E
  • Wice-przewodnicząca  - Natalia Król   kl. 3F
  • Skarbnik  - Bartosz Tyczyński  kl 3B 
  • Sekretarz  - Kalina Kozłowska kl 1A
  • Członek   - Amelia Kiełbasa     kl 3A


Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/21

  • Przewodniczący:   Zuzanna Peryt kl. 2Bg  
  • Zastępca: Igor Serafin   kl 2E          
  • Skarbnik:  Bartosz Tyczyński  kl 2B         
  • Sekretarz:  Natalia Król   kl. 2F    

 


 

 Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/20

  • Przewodniczący:   Dominik Jarząbek kl.2A
  • Zastępca:  Liliana Wójtowicz kl. 2F          
  • Skarbnik:  Zuzanna Peryt kl. 1Bg          
  • Sekretarz:  Amelia Kiełbasa kl. 1A, Dominika Wojciechowska kl. 2F        

 


 Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/19

  • Przewodniczący:    FilipWęglicki kl. IIA
  • Zastępca:     Lewicki Remigiusz  kl. IB    
  • Skarbnik:    Jarząbek Dominik   kl. IA     
  • Sekretarz:   Ewa Kurek   kl. IF     

 

 


 Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/18

  • Przewodniczący: Martyna Bartoszek kl. II F
  • Zastępca:             FilipWęglicki kl. IA
  • Skarbnik:          Julia Domagała   kl. IIA
  • Sekretarz:         Katarzyna Szymczyk kl. IIA

 


 Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/17

  • Przewodniczący:   Adrian Ciepielewski kl. II C
  • Zastępca:              Izabela Parszewska kl. IIA
  • Skarbnik:           Dominika Szatan  kl. ID
  • Sekretarz:          Adrianna Sułecka kl. IIE

 


 Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/16

  • Przewodnicząca:   Anna Stajniak kl. II C
  • Zastępca:            Adrian Koczański kl. II F
  • Skarbnik:            Katarzyna Jarosz kl. II B
  • Sekretarz:           Izabela Parszewska kl. I A

 

Parlament Młodzieży

  • Adrian Ciepielewski kl. I
  • Michał Lipiec kl. I

 


Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2014/15

  • Przewodniczący:   Adam Drabik kl. II C
  • Zastępca:            Aleksandra Kwiecień kl. II A
  • Skarbnik:             Martyna Kaczorowska kl. II D
  • Sekretarz:            Kinga Bień kl. II E

  


 Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2013/14

  • Przewodniczący:   Anna Łukasiewicz kl. II B
  • Zastępca:              Mateusz Makulski kl. II C
  • Skarbnik:              Kinga Kwaterkiewicz kl. II A
  • Członek:               Agnieszka Binięda kl. II H
  • Członek:              Martyna Kaczorowska kl. I D

 

 


Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2012/13

  • Przewodniczący:   Tobiasz Korwin – Pawłowski kl. I G
  • Zastępca:            Anna Prześlakowska kl. II D
  • Sekretarz:           Joanna Bielak kl. II E
  • Skarbnik:            Bartek Sobański kl. II G

Samorząd Uczniowski

 


Samorząd Uczniowski w V Liceum w roku szkolnym 2011/2012

  • Natalia Domagała
  • Martyna Czyż
  • Patryk Giza
  • Aleksandra Rębisz