V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

Tradycją naszej szkoły jest to, że w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi  przychodzą do nas Amerykanie, żeby przeprowadzić zajęcia konwersacyjne  z uczniami. Spotkania te przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze i dzięki temu uczniowie chętnie biorą w nich udział.  

W tym roku we wtorek 13 stycznia w naszej szkole pojawiło się dwóch niezwykle sympatycznych Amerykanów – Nicolas i Thomas z Nebraski. Spotkanie  z nimi dało uczniom szansę na praktyczne sprawdzenie swoich umiejętności językowych. Dzięki nieformalnej atmosferze zarówno prowadzący, jak i uczestnicy doskonale się bawili i była to dla wszystkich niezapomniana lekcja.

Dobrą zabawę uwieczniła  Karolina z 2f,  co można  zobaczyć na zamieszczonych poniżej zdjęciach.