V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

Interaktywna lekcja przedsiębiorczości na Wydziale Ekonomii i Finansów Uniwersytecie Radomskim.

W kwietniu, klasa 2e w asyście nauczycieli informatyki: Pani Wicedyrektor Marzeny Siary, Pani Justyny Dwornik, wychowawcy klasy Pani Małgorzaty Sławińskiej oraz nauczyciela przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego Pani Moniki Skórnickiej wzięła udział w prestiżowym projekcie gogli VR „Kasa z Klasą” realizowanym przez Bank PKO BP. Była to interaktywna lekcja przedsiębiorczości i informatyki z użyciem technologii Virtual Reality, której celem jest praktyczne zastosowanie wiedzy ekonomicznej, zdobycie umiejętności zarządzania finansami, a także kształtowanie właściwych postaw społecznych. Udział w tym przedsięwzięciu to ogromne wyróżnienie dla naszej szkoły, której misją między innymi jest kształtowanie u naszych uczniów kompetencji przyszłości niezbędnych na rynku pracy poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych.

Interaktywna lekcja z użyciem gogli VR odbyła się na Wydziale Ekonomii i Finansów Uniwersytecie Radomskim.