V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

W dniu 8 stycznia na sali koncertowej radomskiego zespołu szkół muzycznych odbył się finałowy etap konkursu świątecznego przygotowanego przez "Zjednoczone SU" - organizację zrzeszającą samorządy szkolne z całego Radomia. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 2A - Michalina Maziarz, Marta Komór, Maja Bujak i Milena Kaczmarska. Uczestnicy konkursu zmierzyli się w 3 konkurencjach! Wiedza teoretyczna - "Milionerzy", "Va Banque" oraz "Kocham Cię Polsko!", następnie sprawdzili swoje siły w zakresie wiedzy filmowej! Trzecim etapem konkursu była runda muzyczna, w której zespół zgadywał tytuł utworu na podstawie nucenia! Z racji równej ilości punktów nasza szkoła wzięła udział w dogrywce polegającej na jak najszybszym zapakowaniu prezentów świątecznych - w tej kategorii "Team M" musiał uznać wyższość "Akustyków".
Konkurencje przeplatały wspaniałe występy artystyczne przygotowane przez Zespół Szkół Muzycznych.
Zespół dziewcząt pod szyldem "team M" po ambitnej walce zajął 5 miejsce!