V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

konkursANG

 R E G U L A M I N   K O N K U R S U


Z wielką radością pragniemy zaprosić Uczniów klas ósmych wraz z Nauczycielami do udziału w pierwszej edycji wyjątkowego konkursu dla szkół podstawowych:

TEST YOURSELF – SPRAWDŹ SIĘ PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY w konkursie języka angielskiego.
Organizatorem Konkursu jest V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu we współpracy z Akademią Handlową Nauk Stosowanych w Radomiu, Szkołą Językową English College, Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu oraz Radomskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas ósmych szkół podstawowych.

Zadaniem uczniów jest rozwiązanie zadań leksykalno – gramatycznych przygotowanych na platformie internetowej Socrative (I etap) oraz praca z arkuszem egzaminacyjnym (II etap).

Konkurs daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności uczniów 8 klasy przed egzaminem ósmoklasisty z języka angielskiego. Udział w konkursie zachęca Państwa uczniów do dalszego poszerzania wiedzy w tym zakresie jak również zdobycia ciekawych nagród- Bezpłatny roczny kurs języka angielskiego w grupie standard lub premium w Szkole English College https://www.englishcollege.pl/ w roku szkolnym 2023/24.

Szkoła, nauczyciele ani uczniowie nie ponoszą żadnych kosztów. Ideą konkursu jest wsparcie ambitnych i potrafiących dać z siebie wszystko dzieciaków, by mogli zabłysnąć i jednocześnie podnieść swoje szanse podczas egzaminu 8 klasisty oraz w szkole średniej .
Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym regulaminie.
Szczerze zachęcamy oraz zapraszamy Państwa uczniów wraz z nauczycielem - opiekunem do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego TEST YOURSELF – SPRAWDŹ SIĘ PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY!

Jesteśmy do dyspozycji, gdyby mieli Państwo pytania dotyczące konkursu.
Aby zgłosić swój udział wystarczy napisać maila na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z wyrazami szacunku,
Organizatorzy konkursu - Nauczyciele języka angielskiego:

Pani Monika Pietrzyk

Pani Sylwia Makuch

Pani Małgorzata Szczepaniak


V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Romualda Traugutta w Radomiu