V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

Siatkarski Ośrodek Szkolny

Adepci siatkówki Radomskiego Centrum Siatkarskiego "Czarni" zajęli siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski kadetów. Czytaj więcej...

Siatkarze RCS-u Cerrad Czarnych Radom młodzieżowymi mistrzami Polski do lat 23. Czytaj więcej...

Zawodnicy Radomskiego Centrum Siatkarskiego "Czarni" okazali się bezkonkurencyjni w turnieju finałowym o mistrzostwo Mazowsza juniorów. Podopieczni trenerów Andrzeja Sitkowskiego i Łukasza Staniewskiego wygrali wszystkie pojedynki, w tym decydujący o tytule (3:2) z MOS-em WOLA Warszawa.

Szczegóły

Drużyna dziewcząt V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im Romualda Traugutta awansowała do finałów mistrzostw Radomia w piłce siatkowej.

Czytaj więcej...

Zakończyły się zmagania w kolejnej dyscyplinie sportu, rozgrywanej w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży. W rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych złote medale mistrzostw Radomia w siatkówce wywalczyli licealiści z V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta.

Turniej finałowy rozegrano z udziałem sześciu drużyn, które reprezentowały radomskie placówki oświatowe. Oprócz siatkarzy popularnego „Traugutta” do walki o tytuł i medale przystąpili zawodnicy Zespołu Szkół Elektronicznych, Zespołu Szkół Samochodowych oraz Zespołu Szkół Technicznych. W finałach znaleźli się także przedstawiciele VI LO im. Jana Kochanowskiego i IV LO im. Tytusa Chałubińskiego.

Czytaj więcej...