V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

 

:: DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI :: 25 października 2018 :: 

Tytuł drużynowych mistrzyń Radomia szkół ponadgimnazjalnych w gimnastyce sportowej zdobyły uczennice V LO im. Romualda Traugutta. Przed rokiem był brąz, zatem postęp widoczny jest gołym okiem.

Czytaj więcej...

W finale rozgrywek Radomskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych uczniowie V LO im. Romualda Traugutta zdobyli srebrne medale. O złotych medalach dla naszych przeciwników - VII LO im. K.K. Baczyńskiego - zadecydowała seria rzutów karnych.

Czytaj więcej...

Reprezentacja dziewcząt V Liceum Ogólnokształcącego powiększyła dorobek medalowy naszej szkoły o złoty medal mistrzostw Radomia w piłce siatkowej.
Finały VIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży w tej dyscyplinie sportu odbyły się w tym roku szkolnym w hali VI LO im. J. Kochanowskiego. Nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne, wygrywając wszystkie pojedynki finałowych zmagań. Najpierw pokonaliśmy zespół I LO im. M. Konopnickiej, awansując do wielkiego finału rozgrywek. Mecz o mistrzostwo Radomia, w którym zmierzyliśmy się z III LO im. D. Czachowskiego okazał się popisem licealistek Traugutta. Po jednostronnym meczu triumfowaliśmy w dwóch setach, pieczętując najwyższy stopień podium.

Czytaj więcej...