V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

W finałach nasze uczennice wygrały oba spotkania, w tym mecz o złoto z IV LO. 
Warto dodać, że reprezentantki VLO obroniły tytuł sprzed roku. 


BRAWO WY, BRAWO MY, BRAWO VLO!!!

Spotkanie z Krzysztofem Michalskim, byłym siatkarzem, a obecnie pracującym w sztabie szkoleniowym plusligowych Cerrad Czarnych Radom odbyło się w V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w ramach specjalnych lekcji wychowania fizycznego.

 

Świetna postawa piłkarek nożnych V LO w eliminacjach mistrzostw Radomia! Mamy awans do finałów!
Reprezentacja piłkarska kobiet V Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta wywalczyła awans do grupy finałowej XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w tej dyscyplinie sportu. 
Mecze w grupie eliminacyjnej nie były łatwe, ale dziewczyny spisały się wyśmienicie. Najpierw po zaciętym meczu pokonały 1:0 "Odzieżówkę". Gola na wagę triumfu zdobyła Aleksandra Korcz. Potem, już w spotkaniu o awans zespół V LO spisał się rewelacyjnie. Wygrana 6:0 z drużyną VII LO im. Baczyńskiego, zapewniła nam promocje do finałów. 
W spotkaniach finałowych, gdzie systemem "każdy z każdym" zagra pięć najlepszych zespołów z eliminacji, powalczymy o medale mistrzostw Radomia. 
Gratulacje dla dziewczyn...
Kadra V LO: Anna Puton, Marta Jaroszek, Aleksandra Brzeska, Paulina Ronek, Zuzanna Puchalska, Natalia Plato, Gabriela Wojtachnia, Aleksandra Korcz, Ewelina Sieczkowska, Katarzyna Erbel. 
Brawo MY, Brawo VLO!!!!