V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

 

:: DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI :: 25 października 2018 :: 

Spotkanie z Krzysztofem Michalskim, byłym siatkarzem, a obecnie pracującym w sztabie szkoleniowym plusligowych Cerrad Czarnych Radom odbyło się w V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w ramach specjalnych lekcji wychowania fizycznego.

 

Świetna postawa piłkarek nożnych V LO w eliminacjach mistrzostw Radomia! Mamy awans do finałów!
Reprezentacja piłkarska kobiet V Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta wywalczyła awans do grupy finałowej XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w tej dyscyplinie sportu. 
Mecze w grupie eliminacyjnej nie były łatwe, ale dziewczyny spisały się wyśmienicie. Najpierw po zaciętym meczu pokonały 1:0 "Odzieżówkę". Gola na wagę triumfu zdobyła Aleksandra Korcz. Potem, już w spotkaniu o awans zespół V LO spisał się rewelacyjnie. Wygrana 6:0 z drużyną VII LO im. Baczyńskiego, zapewniła nam promocje do finałów. 
W spotkaniach finałowych, gdzie systemem "każdy z każdym" zagra pięć najlepszych zespołów z eliminacji, powalczymy o medale mistrzostw Radomia. 
Gratulacje dla dziewczyn...
Kadra V LO: Anna Puton, Marta Jaroszek, Aleksandra Brzeska, Paulina Ronek, Zuzanna Puchalska, Natalia Plato, Gabriela Wojtachnia, Aleksandra Korcz, Ewelina Sieczkowska, Katarzyna Erbel. 
Brawo MY, Brawo VLO!!!!


To był popis naszej reprezentacji. Dziewczyny w sztafetowych biegach przełajowych, rozgrywanych w ramach mistrzostw Radomia szkół ponadgimnazjalnych, wygrały z dużą przewagę. 
Warto dodać, że każda z naszych reprezentantek musiała przebiec dystans 1000 metrów. W zdobyciu złotych medali dziewczynom z VLO nie przeszkodziły nie tylko rywalki z innych szkół, ale też nie najlepsza aura. Gratulacje!!! 
Kadra V LO kobiet w biegach przełajowych.

1. Patrycja Kozieł,

2. Aleksandra Brzeska,

3. Julia Jaroszek,

4. Weronika Wiosna, 

5. Alicja Warda,

6. Jesika Barszcz,

7. Monika Kapusta,

8. Natalia Kacprzak,

9. Olga Kołodziejczyk,

10. Anna Puton,

11. Natalia Syt,

12. Agata Wieczorek,

13, Wiktoria Lawrenc,

14. Ewelina Sieczkowska.

Opiekun Ewa Karaś.