V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 przy V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu  ogłasza: 

WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA RADOMIA

 27 września 2022r.,  (wtorek) w naszej szkole odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Radomia. Wszyscy uczniowie naszej szkoły mogą oddać głos na przedstawicieli V LO. Głosowanie odbędzie się w godz.  9.00-13.00.

Kandydaci do MRMR 

Jakub Kalita   1Bj
Miłosz Grosiak  2Bj

 Kampania wyborcza rozpoczyna się 14 września  wraz z ogłoszeniem listy osób kandydujących do MRMR.  W dniu wyborów, czyli 27 września należy mieć ze sobą legitymację szkolną. Głosujemy stawiając X obok nazwiska kandydata.

Ogłoszenie wyników: 28 września, (środa)

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w wyborach.