V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

 Drodzy Maturzyści,

w związku ze zmianami dotyczącymi organizowania i przeprowadzania egzaminów maturalnych w 2020 r., proszę o zapoznanie się z całością komunikatu: WYTYCZNE DOTYCZĄCE ORGANIZOWANIA I PRZEPROWADZANIA EGZAMINÓW W 2020 r.,  dostępnego na stronie https://oke.waw.pl

Link do dokumentu: TUTAJ

W szczególności przypominam o upływającym terminie zgłaszania problemów zdrowotnych o których mowa w punkcie 2.7, cyt.

Zdający, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką, mogą nosić przyłbicę albo, jeżeli nie mogą również korzystać z przyłbicy, przystąpić do egzaminu w odrębnej sali egzaminacyjnej. W takiej sytuacji minimalny odstęp, jaki musi zostać zachowany pomiędzy samymi zdającymi oraz zdającymi i członkami zespołu nadzorującego, wynosi 2 m.

Szczegółowe rozwiązania techniczne związane z organizacją pracy zdających, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa.

1) Sytuacja, w której dany zdający ze względów zdrowotnych nie może zakrywać ust
i nosa, powinna zostać zgłoszona dyrektorowi szkoły nie później niż do 29 maja 2020 r.

2) Dyrektor szkoły niezwłocznie przekazuje informację o konieczności organizacji egzaminu w odrębnej sali egzaminacyjnej dyrektorowi okręgowej komisji egzaminacyjnej oraz postępuje zgodnie z informacją określoną w pkt 3.6.3

W związku z powyższym,  proszę o napisanie odpowiedniego oświadczenia, podpisanie go czytelnie imieniem i nazwiskiem oraz przesłanie drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.