V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

 

:: 5 kwietnia 2019r. (piątek) 12.00-16.00 :: 6 kwietnia 2019r. (sobota) 9.00-13.00 :: 

 


Szczypiornistki Akademii Piłki Ręcznej Radom i jednocześnie uczennice V LO pojechały na turniej do Berlina

Najbliższy weekend (19 – 21 października) będzie pracowity dla adeptek szczypiorniaka, trenujących na co dzień w Akademii Piłki Ręcznej Radom. Podopieczne trenera Piotra Włoskiewicza zagrają w międzynarodowym turnieju, który odbędzie się w Berlinie. 

W stolicy Niemiec APR Radom wystawi do rywalizacji zespół z rocznika 2002. Radomianki zagrają w fazie grupowej z klubowymi zespołami z Niemiec, Austrii i Czech.

– Cieszymy się z zaproszenia na ten turniej, bo będziemy mieli możliwość skonfrontowania sił z zespołami z innych krajów. To w kontekście szkoleniowym jest bardzo ważne. Warto podkreślić, że są to prestiżowe zawody dla młodych szczypiornistek, organizowane w Berlinie już po raz 58. Liczymy na dobry występ – przyznał Piotr Włoskiewicz, trener radomskiego zespołu.

Kadra APR Radom: Zuzanna Telus, Izabela Cywka, Małgorzata Michalska, Julia Norek, Julia Prokop, Julia Gajewska, Maja Mroziewicz, Wiktoria Skorża, Aleksandra Dryglewska, Eliza Borek, Izabela Pluta, Wiktoria Miokos, Klaudia Karbownik. Trener: Piotr Włoskiewicz.

Opracował nauczyciel