V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

            Jestem Absolwentem i Ambasadorem  V LO, Maturzystą 2008

Już w latach szkoły średniej rozwijałem swoją pasję związaną z majsterkowaniem i mechaniką, co przyczyniło się do wyboru kierunku studiów, którym była Mechanika i Budowa Maszyn na UTH w Radomiu. Pasja połączona z nauką przerodziła się następnie w chęć zdobywania praktycznych umiejętności, co z kolei było początkiem mojej pracy w branży przemysłu metalowego, a konkretnie w branży obróbki skrawaniem. Swoją pasję rozwijałem jako zwykły, szary pracownik pracujący przy produkcji elementów metalowych w jednym  z zakładów przemysłowych w Radomiu. Dzięki ogromnej miłości i pasji do wykonywanej pracy mogłem piąć się coraz wyżej, zyskiwać nowe doświadczenia i poszerzać swoje horyzonty.  Podczas przebiegu mojej kariery mogłem pracować u boku bardzo dobrych specjalistów, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Wynikiem mojej filozofii ciągłego doskonalenia była również moja praca nie tylko związana z produkcją elementów metalowych, ale również praca u jednego z największych producentów maszyn do obróbki skrawaniem na świecie, na których te elementy są produkowane. Tam mogłem zdobywać wiedzę na temat budowy i serwisu maszyn, na których zaczynałem pracować jak młody chłopak.

            8-letnie doświadczenie zaowocowało otworzeniem przeze mnie własnej działalności gospodarczej.  TECHNOMATIX Sp. z o.o.  na chwilę obecną jest bardzo szybko rozwijającą się firmą, która swoim zasięgiem obejmuje Europe, Skandynawie oraz Stany Zjednoczone.
A produkowane przez nas komponenty wykorzystywane są na całym świecie przez przemysł farmaceutyczny przy budowie maszyn do produkcji leków, przemysł energetyczny, samochodowy, lotniczy, kolejowy, czy przemysł wojskowy. 

 Dzisiaj firma znajduje się w ciągłym rozwoju i potrzebuje młodych zdolnych i utalentowanych ludzi, których mam zamiar pozyskiwać lokalnie, bo Radom tak samo jak V LO jest pełen diamentów, które mam zamiar odkrywać i szlifować. Taki jest mój cel na przyszłe lata…