V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

06.04.2018 był Dniem Otwartym Szkoły. W godzinach od 11.00 do 17.00 gościliśmy młodzież gimnazjalną i ich rodziców. Mogli oni zwiedzić szkołę, obejrzeć przygotowane przez naszych licealistów różnorodne prezentacje, pokazy naukowe i sportowe,  uczestniczyć w wielu tematycznych spotkaniach, zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną V LO na rok szkolny 2018/2019 czy porozmawiać z  nauczycielami i uczniami naszej szkoły.

07.04.2018 uczniowie klas 1b i 1d na Stoisku Informacyjnym zachęcali wszystkich odwiedzających do nauki w naszej placówce, przekonywali wahających się i niezdecydowanych, aby to w naszej szkole rozwijali swoje pasje humanistyczne, językowe, sportowe czy też zgłębiali wiedzę z przedmiotów ścisłych.