V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
W grudniu odbyło się podsumowanie koncertu charytatywnego na rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej "Do Celu". Podczas uroczystości kierownik warsztatów Pani Tatiana Kaplińska w obecności zaproszonych gości oraz pracowników i uczestników przekazała na ręce Pani Agnieszki Gierwatowskiej podziękowania dla nauczycieli VLO, którzy zaangażowali się w organizację, dając przedmioty na licytację.  Zostały one wylicytowane na łączną kwotę 480 zł.

Pani Agnieszka Gierwatowska przekazała zdjęcie z autografami byłych i obecnych pilotów zespołu akrobacyjnego Orlik oraz Ambasadora Stanów Zjednoczonych Ameryki w Polsce, Pani Barbara Rybkowska zestaw książek i płyt DVD oraz biżuterię firmy Pierre Cardin, zaś Pan Łukasz Staniewski koszulkę kapitana drużyny WKS Cerrad Czarni Radom Wojtka Żalińskiego (notabene naszego absolwenta) z autografami zawodników. Łączna kwota, która została uzbierana z licytacji podczas koncertu to 5343zł. Pieniądze zostały przeznaczone na wyposażenie sali rehabilitacyjnej w Warsztatach.

Podczas koncertu wystąpiły: Loud Girls, Magda Kapciak, Outsiders, Zgraja oraz Just in Case. W tym ostatnim zespole wokalistką jest absolwentka VLO Małgorzata Majchrzyk, której talent mogliśmy podziwiać na wielu imprezach szkolnych. Całość poprowadziła Joanna Stachurska- Ruszkowska z Radia Radom.