V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

 

:: 5 kwietnia 2019r. (piątek) 12.00-16.00 :: 6 kwietnia 2019r. (sobota) 9.00-13.00 :: 

 


Dlaczego warto wybrać klasę z rozszerzonym językiem niemieckim?

W dzisiejszym świecie, kiedy angielski - język obcy, nie jest już wcale taki obcy (uczą się go wszyscy od przedszkola!), jeden język to zdecydowanie za mało – postaw zatem na NIEMIECKI !!!

Posługuje się nim na świecie ponad 120 milionów ludzi. Niemiecki ważny jest przede wszystkim w świecie gospodarki i dużego biznesu, nauki, medycyny, ale również kultury i sztuki.

Jeśli marzysz o ciekawej karierze zawodowej w przyszłości, to znajomość niemieckiego będzie Ci potrzebna.

W naszej szkole świetnie zdasz maturę z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym, co z pewnością zwiększy Twoją konkurencyjność w rekrutacji na uczelnię wyższą.

Na naszych zajęciach korzystamy z alternatywnych metod nauczania, bierzemy udział w różnych konkursach, a także  w ciekawych warsztatach organizowanych m.in. przez Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu czy Instytut Goethego, poznajemy nie tylko język, ale również tradycję i kulturę.

Od 20 lat bierzemy udział w wymianie międzyszkolnej z partnerską szkołą w Mainz – IGS Anna Seghers Schule Mainz.

Klasa z rozszerzonym językiem niemieckim, to miejsce właśnie dla Ciebie, jeśli jesteś ciekaw świata, cechuje cię kreatywność oraz poważnie myślisz o swojej przyszłości. Nie zmarnuj tej szansy!!!