V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

W środę 29 marca 2017 roku 26. uczniów naszej szkoły z klas I, II i III wzięło udział w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego – Weltsprachen Abitur – przygotowanym przez Wydawnictwo SYNAPSA z Łodzi.

 

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu obejmującego 30 ciekawie skonstruowanych pytań badających umiejętności ucznia, w zależności od poziomu zaawansowania, w zakresie posiadanego słownictwa, zwrotów, komunikacji, gramatyki, a także czytania ze zrozumieniem.

Wszystkim uczestnikom już teraz gratulujemy i niecierpliwie czekamy na ogłoszenie wyników!

Koordynatorką konkursu w naszej szkole jest pani Julita Markiewicz.