V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

 

:: ZAPRASZAMY :: 25 października 2018 :: 

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka dnia 23.01.2017 roku społeczność VLO zorganizowała w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galeria Łaźnia międzypokoleniowe śpiewanie zatytułowane „Kochana babciu, kochany dziadku”, na które zostali zaproszeni wszyscy seniorzy.

Uczennice liceum razem ze starszą publicznością przypomniały m.in. takie szlagiery jak „Jesienne róże”, „Siedem dziewcząt z Albatrosa”, „Cała sala śpiewa z nami”, „Ta ostatnia niedziela”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, czy „Orkiestry dęte”. Koncert prowadziła pomysłodawczyni imprezy, nauczyciel VLO, Agnieszka Gierwatowska.

Na ekranie pojawiły się nie tylko słowa piosenek, ale także wcześniej nagrane życzenia dla obecnych babć i dziadków m.in. od księdza biskupa Piotra Turzyńskiego, księdza proboszcza Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Wojciecha Rudkowskiego, Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego, a także przedstawicieli sportu z zespołu Green Ducks. Życzenia w imieniu świata kultury złożył Marcin Rusek, jednocześnie zapraszając seniorów na wydarzenia organizowane w instytucjach kultury w Radomiu. Życzenia miała także okazję złożyć obecna na koncercie młodzież VLO. Na koniec zaśpiewano „Sto lat” i wszystkich poczęstowano słodyczami.

TV Dami - oglądaj

Echo Dnia - czytaj

RadomNews - czytaj