V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

 

Samorząd Uczniowski w V Liceum w roku szkolnym 2011/2012:

  • Natalia Domagała
  • Martyna Czyż
  • Patryk Giza
  • Aleksandra Rębisz

 

 

 


Samorząd Uczniowski jest prężnie działającym organem w naszej szkole. Przy współudziale samorządów klasowych, wszystkich uczniów poszczególnych klas i wychowawców aktywnie uczestniczy w życiu szkoły, organizując wiele imprez i uroczystości, np. Otrzęsiny kl.1, Mikołajki, Góra Grosza, „Andrzejki na Sportowo” oraz Przegląd Młodych Talentów.

 

Od 2010 roku przystąpiliśmy do  programu „Adopcja na odległość” i opiekujemy się klasą ze szkoły podstawowej w Zambii. W ramach akcji „Jesteś za duży na misiaczka, daj go dla dzieciaczka” Samorząd zbierał zabawki dla dzieci z  Domu Dziecka.

Od wielu lat wielu bierze udział w Wielkanocnej i Bożonarodzeniowej Zbiórce Żywności  zorganizowanej przez Bank Żywności.

Dzięki możliwości sesji fotograficznej dla uczniów liceum Samorząd pozyskuje fundusze na własną działalność. Uczestniczy w organizacji Giełdy Szkół i promuje naszą szkołę na dniach otwartych.

Samorządem Szkolnym opiekują się nauczycielki: Karina Zgrzebniak i Anna Rychlicka.