V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

Dyrektor Szkoły  mgr Elżbieta Bartkiewicz

Wicedyrektor Szkoły  mgr Marzena Siara

Wicedyrektor Szkoły  mgr Agnieszka Bębenek

 

Nauczyciele:

Język polski

  • mgr Anna Adamiec 
  • mgr Urszula Gołąbek 
  • mgr Ewa Jakubiak 
  • mgr Monika Kamińska 
  • mgr Beata Nosek
  • mgr Małgorzata Sławińska 
  • mgr Elżbieta Zawodnik 

Matematyka

  • mgr Elżbieta Bartkiewicz  - Dyrektor
  • mgr Jolanta Brandt 
  • mgr Dorota Gajda 
  • mgr Wacław Kamiński 
  • mgr Katarzyna Rychlicka 
  • mgr Agnieszka Szymańska-Chłosta 
  • mgr Alina Wenedy 

Biologia

  • mgr Agnieszka Bębenek  - Wicedyrektor
  • mgr Joanna Gutkowska 
  • mgr Ewa Kasińska 
  • mgr Elżbieta Świderek 
  • mgr Winiarska Justyna 

Informatyka

  • mgr Justyna Dwornik 
  • mgr Szymańska-Chłosta Agnieszka
  • mgr Agnieszka Gierwatowska 
  • mgr Beata Oracz 
  • mgr Marzena Siara  - Wicedyrektor
  • mgr Joanna Siemiątkowska

Fizyka

  • mgr Katarzyna Gajda 

Religia

  • ks. Rafał Kamiński   
  • mgr Bożena Sałek 
  • ks. Dariusz Szlachcic
  • ks. Damian Wieruszewski

 Przedsiębiorczość

  • mgr Agnieszka Gierwatowska 

 Chemia

  • mgr Jolanta Brandt 
  • mgr Iwona Gos 
  • mgr Jadwiga Kuś  (klasa dwujęzyczna)
  • mgr Elżbieta Świderek 

Język angielski

  • mgr Ewa Jeżyńska 
  • mgr Dorota Kacprzak 
  • mgr Barbara Kaszuba 
  • mgr Magdalena Kosiec 
  • mgr Jadwiga Kuś 
  • mgr Sylwia Makuch
  • mgr Anna Michalczyk 
  • dr inż. Beata Nawrot-Lis
  • mgr Monika Pietrzyk
  • mgr Iwona Rembowska
  • mgr Blanka Rodkiewicz
  • mgr Barbara Rybkowska 
  • mgr Anna Rychlicka 
  • mgr Małgorzata Szczepaniak
  • mgr Agata Ugrewicz 

Historia

  • mgr Marzena Bielska 
  • mgr Danuta Falkiewicz 
  • mgr Agnieszka Kowalska
  • mgr Grzegorz Osuch 
  • mgr Małgorzata Węglewska

Wiedza o społeczeństwie

  • mgr Danuta Falkiewicz 
  • mgr Magdalena Kosiec
  • mgr Agnieszka Kowalska
  • mgr Grzegorz Osuch 
  • mgr Małgorzata Węglewska

Język niemiecki

  • mgr Rafał Kosior 
  • mgr Barbara Maksymiuk 
  • mgr Julita Markiewicz 
  • mgr Lucyna Przychodzeń 
  • mgr Barbara Stojak 
  • mgr  Karina Zgrzebniak

Geografia

  • mgr Dorota Kacprzak 
  • mgr Iwona Rembowska
  • mgr Grzegorz Wiktorzak 

 Wychowanie fizyczne

  • mgr Katarzyna Bielak
  • mgr Piotr Dudek 
  • mgr Paweł Jakubiak
  • mgr Łukasz Jakóbczak 
  • mgr Ewa Karaś 
  • mgr Radosław Olchowski 
  • mgr Ilona Polkowska 
  • mgr Arkadiusz Sawiczyński 
  • mgr Andrzej Sitkowski 
  • mgr Jacek Spyt
  • mgr Łukasz Staniewski 
  • mgr Piotr Włoskiewicz 

 Wiedza o kulturze

  • mgr Anna Adamiec 
  • mgr Urszula Gołabek 
  • mgr Monika Kamińska 

  Przyroda

  • mgr Jolanta Brandt 
  • mgr  Katarzyna Gajda

 Historia krajów anglojęzycznych

  • mgr Ewa Jeżyńska

 Geografia krajów anglojęzycznych

  • mgr Kacprzak Dorota

 Kultura krajów anglojęzycznych

  • mgr Agata Ugrewicz 
  • mgr Ewa Jeżyńska

 Historia i społeczeństwo

  • mgr Falkiewicz Danuta

 Historia sztuki w zarysie

  • mgr Marzena Bielska 

 Elementy psychologii społecznej

  • mgr Jadwiga Wędzina 

Wychowanie do życia w rodzinie

  • mgr Ewa Kasińska

Biblioteka

  • mgr Aleksandra Jastrzębska 
  • mgr Monika Wójtowicz 

 Plastyka

  • mgr Beata Oracz 

 Psycholog

  • mgr  Jadwiga Wędzina

Pedagog

  • mgr Aneta Musialik