V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

Dyrektor Szkoły  mgr Elżbieta Bartkiewicz

Wicedyrektor Szkoły  mgr Marzena Siara

Wicedyrektor Szkoły  mgr Agnieszka Bębenek

 

Nauczyciele:

Język polski

  • mgr Anna Adamiec 
  • mgr Urszula Gołąbek 
  • mgr Ewa Jakubiak 
  • mgr Monika Kamińska 
  • mgr Beata Nosek
  • mgr Małgorzata Sławińska 

Matematyka

  • mgr Elżbieta Bartkiewicz  - Dyrektor
  • mgr Jolanta Brandt 
  • mgr Dorota Gajda 
  • mgr Katarzyna Rychlicka 
  • mgr Agnieszka Stępień
  • mgr Agnieszka Szymańska-Chłosta 
  • mgr Alina Wenedy 

Język angielski

  • mgr Małgorzata Grochowiecka
  • mgr Ewa Jeżyńska 
  • mgr Dorota Kacprzak 
  • mgr Magdalena Kosiec 
  • mgr Jadwiga Kuś 
  • mgr Sylwia Makuch
  • dr inż. Beata Nawrot-Lis
  • mgr Monika Pietrzyk
  • mgr Iwona Rembowska
  • mgr Blanka Rodkiewicz
  • mgr Barbara Rybkowska 
  • mgr Anna Rychlicka 
  • mgr Małgorzata Szczepaniak
  • mgr Agata Ugrewicz 

Język niemiecki

  • mgr Katarzyna Kluczny
  • mgr Rafał Kosior 
  • mgr Julita Markiewicz 
  • mgr Lucyna Przychodzeń 
  • mgr Barbara Stojak 
  • mgr  Karina Zgrzebniak

Historia

  • mgr Artur Belowski
  • mgr Marzena Bielska 
  • mgr Danuta Falkiewicz 
  • mgr Agnieszka Kowalska
  • mgr Grzegorz Osuch 

Wiedza o społeczeństwie

  • mgr Artur Belowski
  • mgr Danuta Falkiewicz 
  • mgr Magdalena Kosiec
  • mgr Agnieszka Kowalska
  • mgr Grzegorz Osuch 

Geografia

  • mgr Ewa Fundowicz
  • mgr Dorota Kacprzak 
  • mgr Iwona Rembowska
  • mgr Grzegorz Wiktorzak 

Biologia

  • mgr Agnieszka Bębenek  - Wicedyrektor
  • mgr Joanna Gutkowska 
  • mgr Ewa Kasińska 
  • mgr Elżbieta Świderek 
  • mgr Winiarska Justyna 

Informatyka

  • mgr Justyna Dwornik 
  • mgr Agnieszka Gierwatowska 
  • mgr Łukasz Jakóbczak
  • mgr Beata Oracz 
  • mgr Marzena Siara  - Wicedyrektor
  • mgr Agnieszka Stępień
  • mgr Agnieszka Szymańska-Chłosta 

Fizyka

  • mgr Katarzyna Gajda 
  • mgr Małgorzata Chmielewska

 Chemia

  • mgr Jolanta Brandt 
  • mgr Iwona Gos 
  • mgr Jadwiga Kuś  (klasa dwujęzyczna)
  • mgr Elżbieta Świderek 

Religia

  • ks. Rafał Kamiński   
  • mgr Bożena Sałek 
  • ks. Dariusz Szlachcic
  • ks. Damian Wieruszewski

 Przedsiębiorczość

  • mgr Agnieszka Gierwatowska 
  • mgr Artur Belowski

 Wychowanie fizyczne

  • mgr Katarzyna Bielak
  • mgr Piotr Dudek 
  • mgr Paweł Jakubiak
  • mgr Łukasz Jakóbczak 
  • mgr Ewa Karaś 
  • mgr Dariusz Nobis
  • mgr Radosław Olchowski 
  • mgr Ilona Polkowska 
  • mgr Arkadiusz Sawiczyński 
  • mgr Andrzej Sitkowski 
  • mgr Łukasz Staniewski 
  • mgr Piotr Włoskiewicz 

   Przyroda

  • mgr Justyna Winiarska

 Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Dariusz Nobis 

 Kultura krajów anglojęzycznych

  • mgr Agata Ugrewicz 

 Historia i społeczeństwo

  • mgr Grzegorz Osuch
  • mgr Agnieszka Kowalska

Biblioteka

  • mgr Aleksandra Jastrzębska 
  • mgr Monika Wójtowicz 

 Plastyka

  • mgr Beata Oracz 

 Psycholog

  • mgr  Jadwiga Wędzina

Pedagog

  • mgr Aneta Musialik