V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

 

:: DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI :: 25 października 2018 :: 

Dyrektor Szkoły  mgr Elżbieta Bartkiewicz

Wicedyrektor Szkoły  mgr Marzena Siara

Wicedyrektor Szkoły  mgr Agnieszka Bębenek

 

Nauczyciele:

Język polski

  • mgr Adamiec Anna
  • mgr Gołąbek Urszula
  • mgr Jakubiak Ewa
  • mgr Kamińska Monika
  • mgr Rychtelska Małgorzata
  • mgr Sławińska Małgorzata 
  • mgr Zawodnik Elżbieta

Matematyka

  • mgr Bartkiewicz Elżbieta - Dyrektor
  • mgr Brandt Jolanta
  • mgr Gajda Dorota
  • mgr Kamiński Wacław
  • mgr Kominek Katarzyna
  • mgr Rychlicka Katarzyna
  • mgr Szymańska-Chłosta Agnieszka
  • mgr Wenedy Alina

Biologia

  • mgr Bębenek Agnieszka - Wicedyrektor
  • mgr Gutkowska Joanna
  • mgr Golec Danuta
  • mgr Kasińska Ewa
  • mgr Świderek Elżbieta
  • mgr Justyna Winiarska

Informatyka

  • mgr Justyna Dwornik 
  • mgr Agnieszka Gierwatowska 
  • mgr Beata Oracz 
  • mgr Marzena Siara  - Wicedyrektor

Fizyka

  • mgr Katarzyna Gajda 

Religia

  • ks. Rafał Kamiński   
  • mgr Bożena Sałek 
  • ks. Dariusz Szlachcic
  • mgr Aneta Sochaj

 Przedsiębiorczość

  • mgr Agnieszka Gierwatowska 

 Chemia

  • mgr Brandt Jolanta
  • mgr Gos Iwona
  • mgr Jadwiga Kuś  (klasa dwujęzyczna)
  • mgr Świderek Elżbieta

Język angielski

  • mgr Jeżyńska Ewa
  • mgr Kacprzak Dorota
  • mgr Kaszuba Barbara
  • mgr Kosiec Magdalena
  • mgr Kuś Jadwiga
  • mgr Sylwia Makuch
  • mgr Michalczyk Anna
  • mgr Blanka Rodkiewicz
  • mgr Rybkowska Barbara
  • mgr Rychlicka Anna
  • mgr Ugrewicz Agata

Historia

  • mgr Marzena Bielska 
  • mgr Danuta Falkiewicz 
  • mgr Halina Kopyt 
  • mgr Agnieszka Kowalska
  • mgr Grzegorz Osuch 

Język niemiecki

  • mgr Kosior Rafał
  • mgr Iwona Łoboda
  • mgr Maksymiuk Barbara
  • mgr Markiewicz Julita
  • mgr Przychodzeń Lucyna
  • mgr Stojak Barbara
  • mgr Zgrzebniak Karina

Geografia

  • mgr Kacprzak Dorota
  • mgr Wiktorzak Grzegorz

 Wychowanie fizyczne

  • mgr Dudek Piotr
  • mgr Jakóbczak Łukasz
  • mgr Karaś Ewa
  • mgr Olchowski Radosław
  • mgr Polkowska Ilona
  • mgr Sawiczyński Arkadiusz
  • mgr Sitkowski Andrzej
  • mgr Staniewski Łukasz
  • mgr Włoskiewicz Piotr

 Wiedza o kulturze

  • mgr Anna Adamiec 
  • mgr Urszula Gołabek 
  • mgr Monika Kamińska 
  • mgr Małgorzata Rychtelska

  Przyroda

  • mgr Brandt Jolanta
  • mgr Gajda Katarzyna

 Historia krajów anglojęzycznych

  • mgr Kaszuba Barbara

 Geografia krajów anglojęzycznych

  • mgr Kacprzak Dorota

 Kultura krajów anglojęzycznych

  • mgr Agata Ugrewicz 
  • mgr Ewa Jeżyńska

 Historia i społeczeństwo

  • mgr Falkiewicz Danuta
  • mgr Kopyt Halina

 Historia sztuki w zarysie

  • mgr Bielska Marzena

 Elementy psychologii społecznej

  • mgr Wędzina Jadwiga

Wychowanie do życia w rodzinie

  • mgr Tomczyk Jolanta

 Biblioteka

  • mgr Jastrzębska Aleksandra
  • mgr Sorsa Maria
  • mgr Wójtowicz Monika

 Psycholog

  • mgr Wędzina Jadwiga

Pedagog

  • mgr Musialik Aneta