V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

 

:: 5 kwietnia 2019r. (piątek) 12.00-16.00 :: 6 kwietnia 2019r. (sobota) 9.00-13.00 :: 

 


O zbliżających się finałach mistrzostw Mazowsza juniorów w piłce siatkowej opowiada rozgrywający Czarnych Radom Jan Firlej, na co dzień uczeń uczeń V LO im. Romualda Traugutta.

Niebawem turniej o mistrzostwo Mazowsza juniorów, który odbędzie się w Warszawie (14-16 luty w hali przy ul. Polnej). Jesteście już myślami w stolicy?
- Od razu po zakończeniu ligi na Mazowszu myśleliśmy o tych mistrzostwach. Paru chłopaków z juniorów gra w Młodej Lidze. To jest teraz nasz priorytet. Cóż, nie jest łatwo, ale nie narzekamy i ciężko pracujemy. Trenujemy teraz w zespole juniorów i Młodej Ligi, więc treningów nam nie brakuje. Do tego dochodzi nauka w szkole, dlatego jest co robić.
Jakiego wyniku się spodziewasz?
- Może trochę to nieskromne, ale chcemy zagrać o pierwsze miejsce. Według mnie faworytem jest gospodarz, MDK Warszawa. Jak wiadomo gra tam Artur Szalpuk, który występuje w PlusLidze w zespole AZS-u Politechniki Warszawa. Ma już występy w europejskich pucharach. Wierzę jednak, że jesteśmy w stanie ich ograć. Mocne jest również Metro – zawsze są w finałach.

opracował nauczyciel