V Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

 

:: DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI :: 25 października 2018 :: 

Już od rana można było zaobserwować jakieś dziwne poruszenie wśród żeńskiej części naszej społeczności...Okazało się, że przyczyną maślanych oczu naszych koleżanek, była wizyta przystojnych chłopców ubranych w mundury lotników. A przecież wiadomo...za mundurem panny sznurem...
14 lutego 2013 r. V LO odwiedziło dwóch studentów pierwszego roku Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie- szeregowy podchorąży Maciej Grzywa i szeregowy podchorąży Michał Karpeta.
Maciek jest tegorocznym absolwentem naszej szkoły i wraz z kolegą z roku przyjechał, by podzielić się z nami informacjami na temat rekrutacji, przebiegu nauki, a także zwykłego życia na tej jakże prestiżowej uczelni.
Studenci przedstawili prezentację multimedialną i odpowiadali na liczne pytania zgromadzonych uczniów klas drugich i trzecich.
Zainteresowanie było ogromne o czym świadczy panująca atmosfera- cisza w trakcie prelekcji i żywiołowa dyskusja po niej.
Chcielibyśmy częściej brać udział w takich spotkaniach, bowiem wiedza na temat wyższych uczelni przekazywana przez ludzi, którzy znają ją najlepiej jest o wiele cenniejsza niż suche fakty zawarte w informatorach i na stronach internetowych.
Zapraszamy naszych absolwentów do udziału w takich spotkaniach. Przyjdźcie i podzielcie się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Jesteście tu zawsze mile widziani! (kontakt przez emaila)